بنر تسلیت

چاپ بنر تسلیت فوری،سفارش بنر تسلیت،بنر تسلیت ایستاده،قیمت چاپ بنر تسلیت،سفارش بنر تسلیت شبانه روزی،قیمت چاپ بنر تسلیت،قیمت چاپ بنر آنلاینچاپ بنر تسلیت،نمونه بنر تسلیت 

چاپ بنر تسلیت تهران،طرح لایه باز بنر تسلیت psd،لایه باز بنر تسلیت،برنامه بنر تسلیت،بنر تسلیتخام،بنر تسلیت پدر دوست،چاپ بنر تسلیت شمال تهران،طراحیبنر تسلیت آنلاین،بنر تسلیت پدر،بنر تسلیت مادر،طرح بنر تسلیت مادر،استند تسلیت،متن بنر تسلیت،بنر ترحیم،

چاپ بنر تسلیت فقط در نیم ساعت تا چهل دقیقه سفارش شما آماده تحویل یا ارسال می باشد.

تخفیف های چاپ بنر تسلیت (حراج) فقط در سایت و سفارش آنلاین درون سایت قابل استفاده است

سفارش چاپ و ارسال فقط برای شهر تهران امکان پذیر میباشد.

با بیش از ۱۰۰ طرح بنر تسلیت سه بعدی و جدید/ پلاکاردی/ استندی/داربستی

چاپ بنر تسلیت
جهت هدایت به صفحه طرحها بر روی دکمه زیر یا سفارش از طرق واتساپ و ایتا کلیک یا لمس کنید
سفارش آنلاین تسلیت
سفارش آنلاین بنر استندی
سفارش چاپ بنر

در این روزهای ویروس کرونا جهت عرض تسلیت به فامیل ، دوستان ، و آشنایان خود سفارش چاپ بنر تسلیت خودتان را به ما بسپارید تا خیلی سریع آن را برای شما آماده کنیم سفارش از طریق آنلاین یا واتساپ یا تلگرام  و ایتا امکان پذیر است و چنانچه مایل بودید برای شما به صورت فوری با سرویس ( اسنپ باکس ) ارزانترین سرویس موجود برایتان ارسال میشود در هر نقطه از شهر تهران که باشید.سریع و مطمئن سفارش خودتان را ثبت کنید.و مطمئن باشید بدون حتی کوچکترین پیگیری از سمت شما سر ساعت برای شما ارسال میشود.

ابعادهای بنر تسلیت جهت چاپ در آسا چاپ 

قیمتها در تاریخ  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ بروزسانی شده است

چاپ بنر ۲ متر در ۶۰ سانتیمتر                  ۱۱۰ تومان

چاپ بنر ۲.۵ متر در ۷۰ سانتیمتر                ۱۵۰ تومان

چاپ بنر ۳ متر در ۷۰ سانتیمتر                  ۱۹۰ تومان 

چاپ استند ۲ در ۹۰ سانتیمتر                     ۱۸۰ تومان

تمامی چاپها در این مرکز فوری می باشد و همه ی ارسال کارها با اسنپ باکس به درخواست مشتری انجام میشود.

لازم به ذکر است: سایت چاپ رسانه مهر دارای مجوز رسمی و نماد اعتماد الکترونیکی با درگاه بانکی مستقیم بنام این فروشگاه می باشد

(قابل مشاهده در پایین سایت )  و شما عزیزان می توانید با اطمینان خاطر اقدام به سفارش و پرداخت آنلاین نمایید .

این مقاله می تواند به شما کمک کنید که چه نوع با چه متنی از بنر تسلیت مناسب سفارش شما می تواند باشد. ما قبل از توضیحات دکمه ای قرار دادیم که شما را به صورت مستقیم هدایت می کند به قسمت طرحهای چاپ بنر تسلیت که بنوانید آنها را به راحتی سفارش دهید.

چاپ بنر تسلیت یا چاپ بنر ترحیم و انواع چاپ بنر ایستاده تسلیت یا بنر پلاکاردی تسلیت را بسته به متن این آگهی ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

چاپ بنر تسلیت چیست و انواع آن:

یکی از متداول ترین چاپ بنرهای که امروزه به طور گسترده چاپ می شود می توان از چاپ بنر تسلیت نام برد.بنر تسلیت به منظور هم دلی و روابط احساسی بین افرادی که عزیزشان را از دست داده اند انجام و چاپ می شود.در چاپ بنر تسلیت معمولا از متن های هم دلی و شریک شد در غم از دست دادن عزیز فرد مخاطب و عرض تسلیت به صورتهای مختلف نگارش و چاپ می شود.

پیامهای بنر تسلیت معمولا چند نوع می باشند:

*بنر اطلاعیه ترحیم :

مانند عزیزان نزدیک از دست رفته که به این نوع آگهی ها چاپ بنر اطلاعیه گفته می شود.که فرد میخواد به وسیله چاپ بنر موضوع فوت عزیزش را به دیگران اطلاع دهد.معمولا این نوع بنرهای را خانواده های داغدار یا اطرافیان نزدیک سفارش می دهند.نوع متن این آگهی ها اطلاع رسانی فوت شده یا زمان و مکان خاکسپاری یا مراسم ختم و … اطلاعیه مراسم چهلم و متن های زیبا برای یادبود در وصف عزیز از دست رفته میباشد.

ابعاد استاندار این چاپ بنر:

معمولا به صورت پلاکاردی تسلیت چاپ می شود : سه متر عرض در هشتاد سانتیمتر ارتفاع – دو و نیم متر عرض در هفتاد و پنج سانتیمتر ارتفاع – دو متر عرض در شصت و پنج سانتیمتر عرض می باشد و ابعاد بزرگتر هم قابل چاپ می باشد.

*چاپ بنر تسلیت نزدیکان و دوستان نزدیک:

در این نوع بنر تسلیت طوری نگارش میشود که فرد داغ دیده معمولا از وابستگان یا دوستان نزدیک فرد سفارش دهنده میباشد و بیشتر متن این گونه بنرها به صورت احساسی و غیر رسمی میباشد و بیشتر از واژههای مثل غم بزرگ و باور نکردنی و جانسوز یاد می شود.و بیشتر مخاطب آن به این شکل خطاب قرار میگیرد.مثلا:پسر عموی عزیزم محمد ایرانی یا دوست عزیزم علی ایرانی یا علی جان دوست عزیزم.بنرهای تسلیت پدر،بنر تسلیت مادر جزو این دسته میباشند.

ابعاد استاندارد چاب بنر تسلیت نزدیکان:

تمام ابعاد پلاکارد تسلیت و در ابعاد بنر تسلیت ایستاده یا استندی همراه با پایه استند و ابعاد بزرگتر امکان پذیر است.

*متن بنر تسلیت رسمی:

در این بنر ترحیم معمولا متن ها همه به صورت رسمی هستند و فرد داغدار به صورت جناب آقای… یا سرکار خانم…یا خانواده محترم…مورد خطاب قرار داده میشود و خیلی کم در این بنرهای ترحیم اسم متوفی نام برده می شود.بیشتر به این صورت نگارش میشود:مثلا پدر گرامیتان یا مادرگرامیتان،برادرعزیزتان نوشته می شود.زیر عنوان این بنرها میتواند(از طرف): شخص،همکاران،دوستان،ارگانها،شرکتها و هر جای باشد.در این بنر تسلیت در زیر عنوان(ازطرف )برای نهادهها امکان درج لوگو بعد از اسمشان امکان پذیر است.

ابعاد چاپ ترحیم رسمی:

در همه ای ابعاد پلاکاردی بنر تسلیت که در بالا گفته شد و بنر تسلیت ایستاده و ابعاد بزرگتر قابل چاپ می باشد.

*چاپ بنر ترحیم عکس متوفی:

در این چاپ بنر تسلیت فقط عکس و در زیر آن عکس اسم متوفی درج میشود و معمولا این گونه چاپ بنر به صورت ایستاده و استندی(روی پایه استندی) نصب میشود و به نام بنر ایستاده تسلیت یا بنر تسلیت استندی نام برده میشود.و در نوع خود بسیار شیک و قیمت کمتری نسبت به قاب عکس معمولی هزینه دارد.

ابعاد استاندارد این بنر:

تمام ابعاد پلاکاردی بنر ترحیم و بیشترین چاپ آن به صورت ایستاده یا استندی صورت می گیرد.

جهت سفارش چاپ بنر تسلیت و دیدن طرحهای سه بعدی انواع بنر تسلیت با متن های متفاوت بر روی دکمه سفارش کلیک یا لمس کنید.

سفارش آنلاین تسلیت
سفارش آنلاین بنر استندی
سفارش چاپ بنر

 برای مشاهده طرحهای تسلیت و سفارش آن بر روی دکمه سفارش انلاین بالا کلیک کنید