قوانین و مقررات

به چند نکته قبل از سفارش چاپتان توجه فرمایید:

** سفارش و ارسال چاپ فقط برای تهران انجام و ارسال میشود.هیچ گونه ارسالی بجز چاپ در متراژ بالا با هماهنگی قبلی به شهرستان نداریم.

** سفارش و ارسال به درخواست مشتری برای شهرستانهای اطراف شهر تهران مثل کرج،پردیس، دماوند و …انجام میشود ، هزینه های ارسال تماما بر عهده خود مشتری میباشد و در این شهرستانها خدمات نصب انجام نمیشود.

** سفارشاتی که در روزهای بارانی یا برفی درخواست نصب در محل داده شده است برای روز بعد انجام میشود که شرایط هوا مناسب باشد.در این روزها همه سفارشتات امکان ارسال با پیکهای آنلاین بدون نصب مقدور است.

** امکان مرجوع کردن سفارش فقط در ۱۰ دقیقه اول بعد از ثبت سفارش امکان پذیر است (با کسر ۱۰ تومان از سفارش مشتری) پرداختی مشتری به همان شماره کارتی که سفارش خود را ثبت کرده است امکان پذیر است.بعد از این زمان هیچ گونه هزینه ای قابل مرجع به مشتری نمیباشد و مشتری میتوانند سفارش خود را طبق سفارشی که ثبت کرده است(در شهر تهران) تحویل بگیرید یا درخواست ارسال یا نصب داشته باشد.( این بند شامل سفارشهای اشتباهی یا بی دقتی مشتری از شهرستانهای دیگر هم میشود )

* مدت زمان چاپ : (در صفحه سفارش محصول ذکر شده) بعد از ثبت سفارش می باشد.تنها سفارشاتی که تا ساعت ۱۸:۳۰ روزهای کاری ثبت شوند در همان روز تحویل می گردند.(بعد از این ساعت برای اطمینان تماس بگیرید)در غیر اینصورت فردا تحویل میشود.

*سفارش روزهای تعطیل:برای سفارش در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی قبل از درخواست سفارش تماس بگیرید یا از طریق تلگرام یا واتساپ اطمینان حاصل فرمایید.(چاپ رسانه مهر معمولا ۹۰ درصد تعطیلات مشغول کار است)برای اطمینان تماس بگیرید،در غیر اینصورت روز کاری تحویل میشود.

* پس از ثبت سفارش، نیازی به تماس تلفنی نیست. کلیه سفارش‌های ارسالی شما سریعا و فوری مورد بررسی قرار گرفته و طبق درخواست شما ارسال یا نصب یا تحویل حضوری میشود.

*مراحل ثبت:با دقت فیلدهای که با ستاره * مشخص شده است را با اطلاعات خواسته شده پر کنید.چنانچه در امر ثبت سفارش این محصول نیاز به راهنمایی داشتید به پایین همان صفحه قسمت توضیحات مراجعه کنید.

*مهم مهم مهم: هرگونه غلط املایی ، اشتباه نوشتن،جا به جا نوشتن در سفارشات بر عهده خود مشتری می باشد.و چاپ رسانه مهر عهده دار آن نمی باشد.(حتما در پر کردن اطلاعات خودتان دقت لازم را انجام دهید)

** ارسال برای مشتری:چاپ رسانه مهر فقط در قبال کاری که مشتریان عزیز در امر چاپ یا تبلیغات به این مرکز می سپارند انجام و مسوولیت می پذیرد.برای ارسال کار چاپی توسط باربری و پیک موتوری هزینه ارسال با خود مشتری است. و رسانه مهر هیچ گونه تعهدی در قبال هزینه ارسال یا صدمات وارد شده در ارسال را ندارد(مسولیت آن بر عهده شرکت حمل مانند باربری، اسنپ یا الوپیک و … می باشد) که از این شرکتها میتوانید چنانچه خسارتی دیده اید و یا شکایتی دارید پیگیری نمایید .

*چاپ طرحهای ارسالی: طرحهای با مضمون غیر اخلاقی و یا در نظر نگرفتن شئونات اسلامی ،طرحهای با مضمون سیاسی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و نظام کشور میباشد.قابل چاپ نزد ما نمی باشد.

*در مورد سفارشات آنلاین: چنانچه که سفارش شما دارای مشکلی مشهود بود و ما متوجه این موضوع شدیم برای رفع مشکل قبل از چاپ با شما تماس خواهیم گرفت در غیر اینصورت تمام عواقب آن بر عهده خود مشتری میباشد.

*جهت نصب چاپ در محل (تا ارتفاع ۲ متر از زمین):(هزینه دارد) هیچ هزینه ای برای این کار از مشتری در سفارش آنلاین در سایت دریافت نمی شود.برای اعلام هزینه نصب به درخواست مشتری طبق ادرس درج شده در سفارش،هزینه ارسال و نصب برآورد شده و به مشتری اعلام و پیامک می شود.و بعد از پرداخت آن نصب انجام می شود. تایم انجام نصب از ساعت ۹ صبح تا ۱۸:۳۰ میباشد بعد این زمان نصب به روز بعد موکول میشود.

** در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی کشوری سفارش نصب در محل انجام نمیشود. و این گونه سفارشات در صورت رضایت مشتری برای روز بعد انجام میشود یا فقط ارسال میشود.

قبل از سفارش هر محصول حتما حتما توضیحات و راهنمایی سفارش محصول رو در همان برگه مطالعه کنید.

پرداخت شما به منزله اطلاع از قوانین و تایید شما برای سفارشتان می باشد.