قوانین و مقررات

به چند نکته قبل از سفارش چاپتان توجه فرمایید:

مدت زمان چاپ : (در صفحه سفارش محصول ذکر شده) بعد از ثبت سفارش می باشد.تنها سفارشاتی که تا ساعت ۱۸:۳۰ روزهای کاری ثبت شوند در همان روز تحویل می گردند.(بعد از این ساعت برای اطمینان تماس بگیرید)در غیر اینصورت فردا تحویل میشود.

*سفارش روزهای تعطیل:برای سفارش در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی قبل از درخواست سفارش تماس بگیرید یا از طریق تلگرام یا واتساپ اطمینان حاصل فرمایید.(چاپ رسانه مهر معمولا ۹۰ درصد تعطیلات مشغول کار است)در غیر اینصورت روز کاری تحویل میشود.

پس از ثبت سفارش، نیازی به تماس تلفنی نیست. کلیه سفارش‌های ارسالی شما سریعا و فوری مورد بررسی قرار گرفته و در صورت وجود هرگونه مغایرتی با شما تماس گرفته خواهد شد.

*مراحل ثبت:با دقت فیلدهای که با ستاره * مشخص شده است را با اطلاعات خواسته شده پر کنید.چنانچه در امر ثبت سفارش این محصول نیاز به راهنمایی داشتید به پایین همین صفحه قسمت توضیحات مراجعه کنید.

*مهم مهم مهم: هرگونه غلط املایی ، اشتباه نوشتن،جا به جا نوشتن در سفارشات بر عهده خود مشتری می باشد.و چاپ رسانه مهر عهده دار آن نمی باشد.(حتما در پر کردن اطلاعات خودتان دقت لازم را انجام دهید)

*ارسال :چاپ رسانه مهر فقط در قبال کاری که مشتریان عزیز در امر چاپ یا تبلیغات به این مرکز می سپارند انجام و مسوولیت می پذیرد.برای ارسال کار چاپی توسط باربری و پیک موتوری هزینه ارسال با خود مشتری است. و رسانه مهر هیچ گونه تعهدی در قبال هزینه ارسال یا صدمات وارد شده در ارسال را ندارد.

*چاپ طرحهای ارسالی: طرحهای با مضمون غیر اخلاقی و یا در نظر نگرفتن شئونات اسلامی ،طرحهای با مضمون سیاسی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و نظام کشور میباشد.قابل چاپ نزد ما نمی باشد.

*در مورد سفارشات آنلاین: چنانچه که سفارش شما دارای مشکلی مشهود بود و ما متوجه این موضوع شدیم برای رفع مشکل قبل از چاپ با شما تماس خواهیم گرفت.

*جهت نصب چاپ در محل (تا ارتفاع ۲ متر از زمین):(هزینه دارد) هیچ هزینه ای برای این کار از مشتری در سفارش آنلاین در سایت دریافت نمی شود.برای اعلام هزینه نصب به درخواست مشتری طبق ادرس درج شده در سفارش،هزینه ارسال و نصب برآورد شده و به مشتری اعلام و پیامک می شود.و بعد از پرداخت آن نصب انجام می شود.

قبل از سفارش هر محصول حتما حتما توضیحات و راهنمایی سفارش محصول رو در همان برگه مطالعه کنید.پرداخت شما به 

به منزله اطلاع از قوانین و تایید شما برای سفارشتان می باشد.