طرح بنر محرم

بنر محرم ،طرح بنر محرم,بنر لایه باز پشت منبری عزاداری محرم,طرح بنر جایگاه مجلس سوگواری محرم,طرح لایه باز عزاداری محرم

طرح لایه باز بنر پشت منبری ایام محرم,طرح بنر محرم الحرام,بنر لایه باز ماه محرم,طرح لایه باز بنر جایگاه عزاداری شهادت امام حسین,طرح کتیبه عزاداری محرم,بنر تسلیت محرم,طرح بنر پشت منبری مجلس سوگواری شهادت امام حسین,طرح بنر عاشورای حسینی,بنر لایه باز تاسوعا و عاشورا,طرح بنر ماه محرم و شهادت امام حسین (ع),طرح بنر جایگاه شهادت حضرت اباعبدالله (ع)

که در ادامه مطلب نحوه سفارش و انتخاب آن را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد:

همه طرحهای بنر محرم به صورت لایه باز نزد ما موجود می باشد.و این امکان را به شما عزیزان می دهیم که چنانچه تغییری در متن و اضافه شدن یا کم شدن متن را شما براحتی درخواست کنید تا همکاران ما طرح مورد نظر شما را برای شما عزیزان به سرعت شخصی سازی کنند و بعد از ارسال برای شما و تایید از سوی شما اقدام به چاپ شود.

سایزهای استاندارد طرح بنر محرم :

۵۰۰*۳۰۰  ۴۰۰*۳۰۰  ۴۰۰*۲۰۰   ۳۰۰*۲۰۰  ۳۰۰*۱۰۰  ۲۰۰*۹۰ استندی

بیشتر طرحهای مناسبت  محرم در اینجا قابلیت تغییر سایز را دارند.

چگونه بنر مورد نظر خودمان را جهت چاپ بنر یا تغییرات سفارش دهیم؟

ابتدا طرح مورد نظر خودتان را انتخاب کنید که تصمیم دارید آن را سفارش دهید (تمامی طرحها در گوشه سمت راست آنها شماره ثبت شده است .مثلا : mohrm 01 یا … شما این شماره را به ما اعلام می کنید)

جهت سفارش چاپ بنر محرم با شمارههای موجود در سایت تماس بگیرید و یا از طریق پیام رسانهای تلگرام یا واتساپ می توانید طرح مورد نظر خودتان را به راحتی سفارش دهید.(تمامی اطلاعات تماس و پیام رسانها در پایین همین پست در قسمت سربرگ یا پانوشت سایت قرار دارد)

بعد از تماس شما همکاران ما خیلی زود طرح انتخاب شده شما را اگر چنانچه اصلاحی داشت انجام داده و چاپ بنر آن را با تایید شما به صورت فوری مهیا کرده و آماده تحویل به شما به صورت حضوری یا غیر حضوری می کنند.

برای سفارش این طرحها اصلا نیازی به حضوری آمدن نبوده چنانچه مایل باشید برای شما ارسال می شود.

توجه: طرحها (بدون چاپ ) به صورت ویرایش شده به سفارش شما عزیزان قابل فروش به صورت تکی میباشد.در تلگرام درخواست دهید.

جهت مشاهده طرحهای بنر محرم بر روی یکی از عکسهای زیر کلیک یا لمس کنید.طرحها به صورت اسلایدر برای شما در ابعاد بزرگ قابل دیدن می باشد جهت رد کردن طرحها فلش چپ و راست یا با کشیدن انگشتان آنها را  آلبومی رد کنید.

ماه محرم برای تمام مسلمانان به خصوص شیعیان دارای اهمیت بسیار زیادی است. تجمع های مسلمانان در این ماه برای برگزاری آیین مذهبی و عزاداری نشان دهنده این اهمیت است. در این ماه با به شهادت رسیدن امام حسین (ع) و اهل بیت آن حضرت، قرن هاست که شاهد سوگواری هستیم.

زمانی که یک آیین مذهبی بزرگ و با جمعیت بسیار در سطح کشور همه ساله برگزار می شود، می توان برای موارد مختلفی از جمله تبلیغات، فرهنگ سازی و…. از آن بهره برداری شود.روضه‌خوانی، بیان وقایع عاشورا همراه با غم و اندوه است که ذکر مصیبت سید الشهدا هم خوانده می‌شود و معمولا همراه با مرثیه‌خوانی و اشک ریختن برای امام حسین و یاران اوست.برای دعوت از عموم مردم برای شرکت در مراسم و مجالس عزاداری و سوگواری ابا عبدالله غالباً از پوستر و بنر در سطح شهر استفاده می شود.

چاپ بنر محرم

آسا چاپ با کمک طراحان هر ساله جدید ترین های طرح های لایه باز بنر اطلاعیه مراسم عزاداری و سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین را طراحی و به سایت اضافه میکند. این طرحها شامل بنر محرم ، بنر اربعین، طرح بنر اطلاع رسانی روضه محرم، طرح لایه باز بنر اطلاعیه عزاداری و روضه شهادت امام حسین و پوستر اطلاع رسانی مجالس عزاداری می باشد.به منظور تزئین جایگاه سخنران و مداح در مراسم عزاداری ابا عبدالله از طرح های زیبای پشت منبری استفاده می شود

و آسا چاپ هر ساله جدید ترین های طرح های لایه باز بنر پشت منبری و جایگاه مجالس عزاداری و سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین و همایش شیرخوارگان حسینی را طراحی و به سایت اضافه میکند. این طرحها شامل بنر پشت منبری مجالس محرم و همایش شیرخوارگان حسینی، طرح بنر سه بعدی ضریح حضرت اباالفضل، طرح لایه باز بنر سه بعدی پشت منبری محرم، طرح لایه باز بنر سه بعدی امام حسین،طرح بنر سه بعدی محرم، طرح بنر کتیبه پشت منبری روضه محرم و پشت مداح می باشد.

متداول‌ترین گونه عزاداری مذهبی شیعیان در کشورهای مختلف سینه زنی است که در عزاداری محرم هم دیده می‌شود. سینه‌زنی، مکان خاصی ندارد و در همه مجالس عزاداری در مسجد، حسینیه و مراسم‌های خانگی انجام می‌شود.طرح بنر اطلاع رسانی مراسم سینه زنی از طرحهای پر کاربرد درماه محرم است.

تعزیه‌خوانی و شبیه‌خوانی، نمایشی است برای بازسازی وقایع کربلا که لباس‌های مخصوص و ابزار جنگی، در آن به کار گرفته می‌شود.تعزیه در کشورهای اسلامی و شیعی از جمله ایران، افغانستان، هند و پاکستان به شیوه‌های مختلف اجرا می‌شود.برای اطلاع رسانی مراسم تعزیه غالباً از بنر اطلاع رسانی تعزیه خوانی استفاده می شود

و  چاپ بنر آسا چاپ سعی نموده جدیدترین و زیباترین طرح های اطلاع رسانی مجالس تعزیه و تعزیه خوانی را هر ساله به سایت اضافه کند.زنجیرزنی، از آیین‌های رایج عزاداری شیعیان است که به صورت گروهی و در قالب چند ستون موازی و با فاصله برگزار می‌شود. زنجیرزنی آیینی است که بیشتر در دهه اول محرم و دهه آخر صفر در کشورهای ایران، عراق، لبنان، پاکستان و هند دیده می‌شود.زنجیر، متشکل از چند رشته زنجیر کوتاه طلایی یا نقره‌ای رنگ است

که یک سر آنها به دسته‌ای متصل شده و سر دیگر به چند شاخه تقسیم می‌شود.زنجیرزنان، زنجیر را به صورت هماهنگ و با ریتمی مشخص، بالا می‌برند و بر کتف و پشت و گاه بر سر خود می‌زنند.طرح های بنر اطلاعیه مراسم زنجیرزنی و علم گردانی از دیگر طرحهای پرکاربرد این ایام است.نخل‌گردانی از آیین‌های عزاداری در روز عاشورا است که عده‌ای از مردان جوان و نیرومند،

نخل سیاه‌پوش آذین‌بسته را با آدابی خاص در مسیر مشخصی می‌گردانند.برای دعوت از مردم برای شرکت در مراسم نخل گردانی و نخل برداری از بنر نخل برداری و نخل گردانی استفاده می شود. از دیگر مراسم پرشور ماه محرم همایش شیرخوارگان حسینی است.همایش شیرخوارگان حسینی آئین سوگواری به یاد کودکانی است که در روز عاشورا به شهادت رسیده‌اند.

این مراسم در صبح روز اولین جمعه ماه محرم هر سال در مساجد، حسینیه‌ها و تکایای شهرهای ایران و برخی کشورهای جهان برگزار می‌شود. در این مراسم مادران به همراه کودکان شیرخوار خود با لباس، روسری و پیشانی‌بند به رنگ سبز حضور می‌یابند و شرکت‌کنندگان برای علی اصغر کودک شیرخوار امام حسین در کربلا می‌پردازند و گهواره نمادین او را در مجلس می‌گردانند.

برای اطلاع رسانی و دعوت از مردم برای شرکت در این مراسم از طرح بنر اطلاعیه همایش شیرخوارگان حسینی و بنر لایه باز مجمع جهانی علی اصغر استفاده می شود.مراسم شام غریبان، آیینی در شب یازدهم محرم، با هدف سوگواری برای رنج‌ها و مصائب فرزندان و خاندان امام حسین (ع) که حضور کودکان و زنان در آن چشمگیر است

و روشن کردن شمع، از رسوم آن است.طرح بنر شام غریبان، بنر لایه باز نماز ظهر عاشورا،کاروان محرم،استند ایستاده محرم و لمپوست محرم از دیگر طرح های پرکاربرد در ماه محرم است.