طرح بنر رحلت امام خمینی

طرح بنر ۱۵ خرداد

شاید مردم ایران در طول حیات سیاسی خود، روزی غمبارتر و تلخ تر از ۱۴ خرداد ۱۳۶۸ را تجربه نکرده باشد. روزی که امام خمینی(ره) رهبر بزرگ و دوراندیش خود و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را از دست دادند. شخصیتی برجسته که تأثیری عمیق و سرنوشت ساز بر تاریخ کشور کهن ایران گذاشت و همزمان ارادۀ مردم و آیین آنها یعنی اسلام را در چهارچوب نظام جمهوری اسلامی ایران ، متجلی کرد. ولی حضرت امام تنها به عنوان یک سیاستمدار برای ملت ایران و همه مسلمانان مطرح نبود، بلکه ایشان یک عالم بزرگ دینی، رهبری مردمی و ساده زیست و مظهر مبارزه با ظلم و بی عدالتی به شمار می رفت. از همین روست که با وجود گذشت سالها از ارتحال امام خمینی یاد وی همچنان در دلها زنده و رهنمودهایش راهگشاست.با توجه به اهمیت سالگرد ارتحال امام خمینی و همچنین مراسم زیادی که در کشور برگزار میگردد آسا چاپ نگاه ویژه ای به این مناسبت داشته و سعی کرده ایم هر ساله جدید ترین طرح های رحلت امام خمینی را طراحی و در اختیار کاربران قرار دهیم. طرحهای لایه باز ارتحال امام شامل موارد مختلف از جمله طرح لایه باز رحلت امام خمینی ، طرح بیلبورد ارتحال امام،طرح بنرارتحال امام،طرح بنر اطلاع رسانی مراسم بزرگداشت سالگرد رحلت امام و در ابعاد مختلف مثل پلاکارد تسلیت رحلت امام خمینی،بیلبورد ارتحال امام،استند ایستاده امام خمینی، بنر پشت جایگاه مراسم بزرگداشت سالروز رحلت امام خمینی و … می باشد. طرح لایه باز ۱۴ خرداد سالگرد رحلت امام خمینی با کیفیت بالا طراحی شده و شامل تایپوگرافی امام خمینی، اشعار و المان های مربوط به امام خمینی می باشد.

ویژگی های بنر ۱۴ خرداد سالروز ارتحال امام خمینی

بنر رحلت امام خمینی در سطح شهر، استندهای شهری، استند ایستاده، بیلبورد، پلاکارد ورودی ادارات و ارگان ها، پشت منبر و جایگاه مراسم ارتحال خمینی نصب می شود و تاثیر به سزایی در گرامیداشت این مناسبت مهم دارد. انواع طرح بنر و پوستر سالروز رحلت امام خمینی توسط طراحان آسا چاپ بصورت کاملا لایه باز طراحی و برای دانلود در سایت موجود می باشد.

طرح لایه باز رحلت امام خمینی

به تمام طرح ها و فایل های گرافیکی که می توان هرگونه ویرایشی را بر روی آنها انجام داد ، طرح لایه باز می گویند. در یک طرح لایه باز بنر رحلت امام خمینی طراح به تمام قسمت های طرح دسترسی داشته و می تواند تغییرات مورد نظر خود را بر روی آن اعمال کند به عنوان مثال می تواند تصاویر، متن ها، افکت ها و هر المانی که در طرح لایه باز بنر گرامیداشت ارتحال امام استفاده شده را به راحتی تغییر دهد و با توجه به سلیقه خود یا مشتری سفارشی سازی کند و یا می تواند قسمتی از طرح را حذف کرده و یا بخش های جدیدی را به طرح اضافه کند.

که در ادامه مطلب نحوه سفارش و انتخاب آن را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد:

همه طرحهای بنر ارتحال امام خمینی ره به صورت لایه باز نزد ما موجود می باشد.و این امکان را به شما عزیزان می دهیم که چنانچه تغییری

در متن و اضافه شدن یا کم شدن متن را شما براحتی درخواست کنید تا همکاران ما طرح مورد نظر شما را برای شما عزیزان به سرعت شخصی

سازی کنند و بعد از ارسال برای شما و تایید از سوی شما اقدام به چاپ شود.

سایزهای استاندارد طرح بنر ارتحال امام خمینی ره :

۵۰۰*۳۰۰  ۴۰۰*۳۰۰  ۴۰۰*۲۰۰   ۳۰۰*۲۰۰  ۳۰۰*۱۰۰  ۲۰۰*۹۰ استندی

بیشتر طرحهای مناسبت بنر ارتحال امام در اینجا قابلیت تغییر سایز را دارند.

چگونه بنر مورد نظر خودمان را جهت چاپ بنر یا تغییرات سفارش دهیم؟

ابتدا طرح مورد نظر خودتان را انتخاب کنید که تصمیم دارید آن را سفارش دهید (تمامی طرحها در گوشه سمت راست آنها

شماره ثبت شده است .مثلا : AMK 01 یا … شما این شماره را به ما اعلام می کنید)

جهت سفارش چاپ بنر ارتحال امام و ۱۵ خرداد با شمارههای موجود در سایت تماس بگیرید

یا از طریق پیام رسانهای تلگرام یا واتساپ می توانید طرح مورد نظر خودتان را به راحتی سفارش دهید.(تمامی اطلاعات تماس

و پیام رسانها در پایین همین پست در قسمت سربرگ یا پانوشت سایت قرار دارد)

بعد از تماس شما همکاران ما خیلی زود طرح انتخاب شده شما را اگر چنانچه اصلاحی داشت انجام داده و چاپ بنر آن را با تایید

شما به صورت فوری مهیا کرده و آماده تحویل به شما به صورت حضوری یا غیر حضوری می کنند.

برای سفارش این طرحها اصلا نیازی به حضوری آمدن نبوده چنانچه مایل باشید برای شما ارسال می شود.

توجه: طرحها به صورت ویرایش شده به سفارش شما عزیزان قابل فروش به صورت تکی میباشد.در تلگرام درخواست دهید.

جهت مشاهده طرحهای بنر ارتحال امام و ۱۵ خرداد بر روی یکی از عکسهای زیر کلیک یا لمس کنید.طرحها به صورت اسلایدر برای شما در ابعاد بزرگ قابل دیدن می باشد جهت رد کردن طرحها فلش چپ و راست یا با کشیدن انگشتان آنها را  آلبومی رد کنید.