بنر ایام فاطمیه

طرح بنر شهادت حضرت فاطمه,بنر شهادت حضرت فاطمه

,بنر لایه باز شهادت حضرت فاطمه,بنر حضرت فاطمه,طرح لایه باز بنر شهادت حضرت فاطمه,طرح لایه باز بنر ایام فاطمیه,بنر شهادت حضرت فاطمه زهرا,طرح بنر فاطمیه,بنر لایه باز فاطمیه,طرح لایه باز فاطمیه,بنر ایام فاطمیه،بنر لایه باز شهادت حضرت زهرا,بنر لایه باز روضه خوانی شهادت حضرت فاطمه,طرح لایه باز شهادت حضرت فاطمه,بنر پشت منبری روضه خوانی فاطمیه

مجموعه ای از طرحهای بنر فاطمیه به مناسبت فرار رسیدن ایام فاطمیه،شهادت حضرت زهرا (س) برای شما همراهان و مشتریان همیشگی ما آماده شده است که در زیر همین نوشته خدمتتان تقدیم میکنیم.

طرحها به صورت لایه باز بوده و با بالاترین گیفیت در ابعاد گوناگون قابل چاپ می باشد و شما هنگام سفارش آنها میتوانید بنر فاطمیه خودتان را اگر چنانچه مطلبی نیاز است اضافه کنید.

تمام طرحهای بنر فاطمیه جدید هستند و به تازگی طراحی و تهیه شده اند.

چگونه سفارش بنر ایام فاطمیه بدم؟

جهت سفارش چاپ بنر اول از همه طرح مورد نطر خودتان را انتخاب نمایید (گوشه سمت راست تمامی طرحها شماره ای درج شده است.مثلا fat 01 تا … ) و شماره طرح انتخابی خودتان را جهت چاپ بنر آن طرح به ما اعلام کنید.

جهت سفارش شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن های اعلام شده در سایت یا از طریق تلگرام و واتساب که همه ای این ها در پانوشت سایت موجود است (پایین همین صفحه ) تماس گرفته تا طرح بنر شما جهت چاپ و هماهنگی های لازم جهت ارسال صورت گیرد.

همکاران ما با سرعت طرح مورد نطر شما را اگه نیاز به اصلاح است تغییر می دهند تا با کمترین معطلی سفارش شما انجام و تحویل شما گردد.

سایز و ابعاد طرح بنر فاطمیه:

۵۰۰*۳۰۰   ۴۰۰*۳۰۰  ۳۰۰*۲۰۰   ۳۰۰*۱۰۰  ۲۰۰*۱۰۰ و استندی

توجه: طرحها (بدون چاپ ) به صورت ویرایش شده به سفارش شما عزیزان قابل فروش به صورت تکی میباشد.در تلگرام درخواست دهید.

توجه ۲: تمامی طرحها در این سایت جهت چاپ بنر در نزد ما رایگان ارائه میشود.

 جهت مشاهده طرحهای بنر فاطمیه بر روی یکی از طرحها کلیک یا لمس کنید تا تمام طرحها در ابعاد برزکتر و به صورت اسلایدر برای شما نمایش داده شود.