بنر اربعین حسینی

طرح بنر اربعین حسینی

طرح بنر اربعین,بنر اربعین,طرح لایه باز اربعین حسینی,بنر لایه باز اربعین حسینی,بنر اربعین حسینی,طرح لایه باز بنر شهادت امام حسین,طرح لایه باز بنر محرم,بنر لایه باز محرم,طرح بنر محرم,بنر محرم,بنر تسلیت شهادت امام حسین,پلاکارد اربعین,طرح لایه باز پلاکارد اربعین,بنر شهری اربعین حسینی

اربعین چهلمین روز شهادت امام حسین(ع) و مصادف با روز بیستم ماه صفر است. هر ساله اربعین شیعیان زیادی به صورت پیاده به سوی کربلا می روندو همچنین مراسم عزاداری زیادی به همین مناسبت برگزار میگردد. طرح دات آی آر سعی دارد با ارائه نمونه های متنوع ازطرح لایه باز بنر اربعین حسینی،

طرح کتیبه اربعین،طرح پشت منبری اربعین،طرح بنر اطلاعیه مراسم اربعین،بنر اطلاع رسانی روضه اربعین حسینی،طرح بیلبورد اربعین،طرح پلاکارد و استند اربعین همکاران محترم را در جهت هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم یاری رساند.

همچنین طرح بنر ثبت نام پیاده روی اربعین و کاروان پیاده روی اربعین حسینی در این ایام کاربرد فراوان دارد.طرح بنر اربعین حسینیمناسب برای چاپ بنر اربعین بوده و با کیفیت بالا و کاملاً لایه باز طراحی شده است.بنر لایه باز پیاده روی اربعین با فرمت پی اس دی و با نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است.

در ادامه مطلب نحوه سفارش و انتخاب آن را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد:

همه طرحهای بنر اربعین حسینی به صورت لایه باز نزد ما موجود می باشد.و این امکان را به شما عزیزان می دهیم که شما براحتی درخواست کنید تا همکاران ما طرح مورد نظر شما را برای شما عزیزان به سرعت شخصی سازی کنند و بعد از ارسال برای شما و تایید از سوی شما اقدام به چاپ شود.

سایزهای استاندارد طرح بنر اربعین :

۵۰۰*۳۰۰  ۴۰۰*۳۰۰  ۴۰۰*۲۰۰   ۳۰۰*۲۰۰  ۳۰۰*۱۰۰  ۲۰۰*۹۰ استندی

بیشتر طرحهای مناسبت چهلمن روز از شهادت امام حسین (ع) و یارانش در اینجا قابلیت تغییر سایز را دارند.

چگونه بنر مورد نظر خودمان را جهت چاپ بنر یا تغییرات سفارش دهیم؟

ابتدا طرح مورد نظر خودتان را انتخاب کنید که تصمیم دارید آن را سفارش دهید (تمامی طرحها در گوشه سمت راست آنها شماره ثبت شده است .مثلا : ARB01 … شما این شماره را به ما اعلام می کنید)

جهت سفارش چاپ بنر اربعین تماس بگیرید و یا از طریق پیام رسانهای تلگرام یا واتساپ می توانید طرح مورد نظر خودتان را به راحتی سفارش دهید.(تمامی اطلاعات تماس و پیام رسانها در پایین همین پست در قسمت سربرگ یا پانوشت سایت قرار دارد)

بعد از تماس شما همکاران ما خیلی زود طرح انتخاب شده شما را اگر چنانچه اصلاحی داشت انجام داده و چاپ بنر آن را با تایید شما به صورت فوری مهیا کرده و آماده تحویل به شما به صورت حضوری یا غیر حضوری می کنند.

برای سفارش این طرحها اصلا نیازی به حضوری آمدن نبوده چنانچه مایل باشید برای شما ارسال می شود.

توجه: طرحها (بدون چاپ ) به صورت ویرایش شده به سفارش شما عزیزان قابل فروش به صورت تکی میباشد.در تلگرام درخواست دهید.

برای بزرگنمای بر روی طرحهای فوق کلیک یا لمس کنید.